The KINGS: Demolition Man and PsychoFreud


DEMOLITION MAN (UK)
Dainininkas, MC, garso inžinierius, tekstų autorius, prodiuseris. Jo muzika ir žodžiai – energijos ir pozityvo užtaisas naikinantis, bet kokį blogį. Jo muzikinis kelias prasidėjo Jamaikoje dar ankstyvoje vaikystėje, na o didžiosios kelionės pradžia tapo bendradarbiavimo pradžia su legendiniu Jungle prodiuseriu Terry T. Jų bendras darbas “Fire” 1994 metais pasaulinių TOP’ų lentelėse pakilo iki #33 vietos. Jo klipus suko legendinis MTV, o muzika ir dainos skambėjo viso pasaulio šokių aikštelėse. Jo balsą ir žodžius pamėgo įvairių stilių prodiuseriai, tad per pastaruosius du dešimtmečius būtų galima suskaičiuoti daugiau nei keturis šimtus dainų, kuriose skamba Demolition Man vokalas. FIRE!
PSYCHOFREUD (NO)
Pastaruosius 16 metų aktyviai dirbantis prodiuseris savo karjerą pradėjo kurdamas HIP HOP ir mėgaudamasis Reggae muzika, kol 1993 jo dėmesį patraukė Ragga Jungle CD, kuris pakeitė jo požiūrį į muzikos kūrimą. PsychoFreud galima būtų įvardinti, kaip vieną universaliausių scenos kūrėjų, jo muzika aprėpia visą Jungle evoliuciją, nuo sunkių laužytų ritmų iki šokių aikšteles sprogdinančių reggae drum and bass kompozicijų. Psychofreud savo energingais pasirodymais aplankė daugelį šalių ir vis dar yra vienas geidžiamiausių DJ / Prodiuserių, o jo selekcija kaip ir kūryba aprėpia Reggae, Jungle bei Drum and bass skambesį ir džiugina nuo senosios mokyklos klasikos iki visiškai negirdėtų kompozicijų. 2010 “Knowledge Magazine” PsychoFreud įvardino, kaip vieną iš dešimties geriausių Jungle prodiuserių. IRIE?!
Užjūrio karalius pagerbs ir džiungles kaitins vietiniai herojai:


Radijo karaliai: AMENŲ BROLIAIJaZzy ir Dr.Jahngle aka Cr-edit
Eternia karalius: INTAKZ
Vienas iš Full flavour karalių: BABILAN
Vaizdai Evilspot karalystė: Gutshi
Padėka ištikimiausiems ir mylimiausiems šokėjams. Pigiausi bilietai šoka į trasą: 15+2 Lt, bilietų kiekis ribotas, vėliau bilietai brangs. Omni ID -10%

http://www.tiketa.lt/the_kings__demolition_man__psychofreud_20143

http://www.rasdemolitionman.com/
http://www.psychofreud.com/