Red1

——————————————————————————————————————————————————

Red1

PERSONAL INFO:

NAME: Dovilas
DATE OF BIRTH: 1983 August 27
HOMETOWN: Siauliai
CURRENT CITY: Vilnius
DJ SINCE: 1998
GENRE: jungle, drum’n’bass

CONTACT INFO:

E-MAIL: red1@fullflavour.lt
PHONE: +370 616 46424
MYSPACE: www.myspace.com/red1dnb
FACEBOOK: www.facebook.com/red1dnb
SKYPE: red1as

——————————————————————————————————————————————————

BIOGRAFIJA:

Muzikinę karjerą Red1 pradėjo 1996 metų ankstyvą pavasarį. Važiuodamas autobusu į Didžiąją Britaniją, klausydamas savo suklerusiu ausinuku „“ ar tai “Krs-One” kasetės. Bet varganas „Stereo“ firmos ausinukas susuko kasetę, tad žiūrėdamas pro langą galvoje pradėjau dėlioti ritmus – hiphop ritmus, kurti savo raimą, bei viską užrašinėti popieriaus lape. Grįžęs namo susitikau su bendraminčiais, išdėsčiau viską, ką buvau sugalvojęs, įkūriau hiphop grupę „Tee Rex Teeth“ ir pradėjau kurti savus hiphop ritmus. Tad ankstyvaisiais 1997 metais, sukrapštę visus centus, taupytus metus, „Tee Rex Teeth“ kompanija nuėjo į įrašų studiją ir įrašė pirmąsias dvi dainas. Vėliau grupę pervadinome į „Mic Bros“ (Microphone Brothers). Grojome ir repavome daugelyje Saulės miesto hiphop fiestų. 1998 metais Red1, po ilgų dvejonių, vis dėlto metė hiphop ir visiškai pasinėrė į drum‘n‘bass kultūrą.
Pradėjęs groti CD grotuvais, Red1 visuose Šiaulių DJ Čempionatuose buvo nenugalimas. Gimtuosiuose Šiauliuose pradėjo renginių seriją “Illeagal Beat‘s“, kurioje buvo kviečiami tokie Lietuvos DJ kaip prAnza, Astralas, Hallucin ir Lukrecija, bet Šiaulių publikai, dar nepribrendusiai prie drum‘n‘bass ir techno muzikos, tokia idėja neprigijo. Red1 susipažinęs su DJ d9vyni ir Dr. Maniax bei padedant vienam iš O.R.E. (Optimali raidos estetika) įkūrėjų Audriui Sruogiui, kuris suteikė visą būtiną aparatūrą daryti vakarėlius (2 Gemini PT-1000 patefonai ir Roland DJ-2000 mikšerinis pultas), pradėjo tikrąją DJ karjerą, buvo įkurta „Legal Party Service“ (LPS) komanda. Ji Šiauliuose garsėjo tokių renginių organizavimu kaip: ketvirtadienio „lounge“ klube „Maxas“, penktadienio vakarai „Repeticija“ kavinėje, bei didelis renginys „Moovement“. Kas antrą savaitgalį kvietė garsius Lietuvos ir užsienio DJ.

2002 metais skilo „LPS“, o Red1 Lietuvos DJ Čempionate buvo pripažintas geriausiu Lietuvos drum‘n‘bass DJ. Tais pačiais metais Red1 išvažiavo studijuoti į Vilnių, vaikinas papildė „Astraliniai Maumai“ komandą. Tuomet jam kilo idėja padaryti renginį Vilniuje „Commonalty Gig“. Pasitelkus visą sukauptą patirtį, Red1 šioje renginių serijoje puikiai suderino skirtingą muziką grojančius DJ. „Commonalty Gig“ skambėdavo triphop, aquatic drum’n’bass, darkside drum’n’bass, techstep, ragga jungle, breakbeat muzika ir visa tai per vieną vakarą. Tai buvo renginių serija, kuri tikrai paliko neišdildomą pėdsaką visoje drum‘n‘bass kultūroje Lietuvoje. Toliau šią renginių seriją plėtojo gimusi „Full Flavour“ komanda, kurią sudarė Red1 ir 3paff.

2004 metų rudenį, Red1 įsijungė į „Metro Promo“ komandos veiklą. Beveik tuo pačiu metu Red1 tapo ir hiphop grupės „JBC“ nariu.
2005 metų gale įrašytas, daug įvairių emocijų sukėlęs, pirmas lietuvoje drum’n’bass miksas su MC – „4 Elementai“.
2006 prisidėta prie „MC Messiah“ albumo „Antimaterija“. Red1 su Messiah sudaro drum‘n‘bass DJ + MC duetą.
2007 Red1 prisidėjo prie grupės „P3“ kūrinio „Lietuva“, kuris apie du mėnesius išsilaikė „Zip Fm“ topuose.
2008 metais atgaivintas „Full Flavour“ projektas.
2009 metais prasidėjo kas penktadieninė laida per „Opus3“ – „Tavo Teritorija Drum‘n‘Bass
2011 prisidėta prie „Sweet MC 3.1.3“ – „Dievo kario istorija“ albumo.

Red1 prisidėjo prie tokių atlikėjų pasirodymo Lietuvoje, bei dalinosi bendru DJ pultu su Technical Itch, Dylan, Robin Chaos, Dieselboy, Mc Messinian, Limewax, B Key, Paradox, Future Prophecies, Dom & Roland, Adam F, LTJ Bukem & MC Conrad, London Electricity, Concord Down, Fabio, Goldie, Macc, Ewun, Evol Intent, Teebee, Grooverider, Lemon D, Makoto, Deeizm MC, Marcus Intalex, Total Science, Alite, Paradox, Alaska

Follow Red1 on Mixcloud

——————————————————————————————————————————————————

——————————————————————————————————————————————————