Babilan

——————————————————————————————————————————————————

Babilan

PERSONAL INFO:

NAME: Tomas
DATE OF BIRTH: 1981 March 18
HOMETOWN: Trakai
CURRENT CITY: Vilnius
DJ SINCE: 2000
GENRE: jungle, drum’n’bass

CONTACT INFO:

E-MAIL: babilan@fullflavour.lt
PHONE: +370 686 60586
FACEBOOK: www.facebook.com/babilan.junglist
SKYPE: babilan7

——————————————————————————————————————————————————

BIOGRAFIJA:

Babilan kilęs iš mažo kurortinio miestelio Trakai. Kiek save pamena, visada buvo muzikos žmogus. Muzikos mokyklos nelankė, tačiau kalnas įrašų tuometinėse kasetėse jo niekur nepalikdavo. Priešingai nei kiti jo bendraamžiai, vaikščioti į vakarėlius pradėjo vėliau. Pirmuosius šokius mokykloje aplankė būdamas dešimtokas. Be abejo, šiandien šitas faktas sukelia šypsena veide, bet reikia pripažinti, jog buvo šiek tiek kitokie laikai. Taigi, apsidairęs, net nesuabejojo, jog nori stovėti „ten“ už šiek tiek pakelto DJ stalo ir dovanoti žmonėms ritmą. Netrukus susipažino su visais atsakingais už CD kaitaliojimą iš vieno CD-ROM įrenginio į kitą. Į akis krito vietinių grojikų suskilinėjusios kompaktinių diskų dėžutės su neaiškiais pavadinimais ir nekasdiene techno ritmų muzika. Taip Babilan prisidėjo prie bendraminčių, kurie bandė stumti neformatą į priekį. Taigi, maždaug 1997-aisiais, prasidėjo tikrasis jo muzikinis brendimas.

Vėliau, grodamas mokyklos, miesto ir privačiuose vakarėliuose, stengėsi perauklėti bendraamžių ausis klausytis kitokių ritmų. Deja gerbėjų nebuvo dauguma. Iš pradžių Babilan labai žavėjosi detroit techno monotoniškumu, vyravo tokie atlikėjai kaip Takkyu Ishino ar Gayle San, tačiau ragga jungle ir drum‘n‘bass nugalėjo. Teko suorganizuoti ne vieną lokalų vakarėlį, dedikuotą tokių veikėjų kaip Congo Natty, Technical Itch boso linijoms. Nusipirkęs pirmąsias vinilines plokšteles, praktikavo visur, kur pasitaikydavo proga. Namuose tuomet stovėjo vienintelis tarybinis patefonas „Radiotechnika“.

Po kelių metų veiklos Trakuose Babilan pristatė save Vilniaus publikai. Pradžiai keli vakarėliai su techno ar house stiliaus muzika. Vėliau laužyti ritmai su jamaikietiškais prieskoniais tuometiniame senamiesčio klube „Intro“. Vardas Babilan tapo labiau žinomas, sulaukdavo vis daugiau pasiūlymų pasirodymams sostinės vakarėliuose. 2003 metais naujos idėjos ir naujos pažintys su vietiniais atlikėjais įtakojo naujo kolektyvo Re:Formataz susibūrimą, kurį sudarė Intakz, Roof ir Babilan. Tačiau po dviejų metų bendradarbiavimo Babilan paliko „reformatorius“ ir 2006 metų vasarą prisijungė prie, tuomet didžiausio Lietuvoje, Metro Promo kolektyvo, kurį sudarė daugiau nei dešimt narių. Tais metais buvo jaučiamas ypač didelis jungle ir drum‘n‘bass pakylėjimas sostinėje. Buvo organizuojamas ne vienas didelis renginys didžiausiuose Vilniaus klubuose. Babilan teko apšildyti tokias užsienio žvaigždes kaip London Elektricity, Concord Down, Fabio, Goldie, Evol Intent, Ewun, Current Value, Teebee ir Lemon D. Tų pačių metų rudenį Babilan įrašė savo pirmąjį promo miksą pavadinimu „Bigga Judgement“, kuriame skamba vasariški dubwise ir drum‘n‘bass su jungle prieskoniais. Įrašas iškart tapo populiarus tarp klausytojų. Pasiberia pasiūlymai pasirodymams įvairiuose Lietuvos miestuose ir Open Air renginiuose.

2007 metų vasarą, Metro Promo kolektyvui ėmus byrėti, Babilan kartu su Red1 ir Brazdzioniu susibūrė į naują, pavadinimu Full Flavour. Iš esmės tai nebuvo naujas vardas scenoje, o buvo atgaivintas senas Red1 ir 3Paff projektas, kiek anksčiau drebinęs sostinę, tuo pačiu pavadinimu. Per ateinančius kelis metus Babilan teko groti kartu su Marcus Intalex, Makoto & MC Deeizm, Paradox, Alite, Nucleus, Demolition Man, PsychoFreud, Caspa. 2011 metų sausį pasirodė ir antrasis miksas pavadinimu „Fast Forward and Rewind“, skirtas šiek tiek stipresnio, energingesnio drum‘n‘bass ritmo mėgėjams. Be abejo, nebuvo apsieita be jungle ir acappella prieskonių.

——————————————————————————————————————————————————

——————————————————————————————————————————————————