RAVEZILLA CAVE LOFTAS FEST 2012 06 (22 – 24)

2012-06-05

 

RAVEZILLA CAVE line-up:
Aries (Chopstick Dubplate, Dread, Pure Vibez) [UK]
(Jungle / Drum and bass)
Prodiuseris iš Didžiosios Britanijos bass kultura puoselėjantis nuo 1990 m.
Sceniniu pavadinimu pasirinkęs savo horoskopo ženklą, įkvėpimo pasisėmęs iš roots bei dub reggae, jis kuria muziką, kurios ne tik malonu klausytis, bet ir pagal ją judėti.
Aries yra prodiuseris ir DJ, kuris puikuojasi didžiausių festivalių atlikėjų sarašų viršūnėse, o per pastaruosius metus jis apkeliavo visą senąjį žemyną, JAV ir net Meksika. Aries sukurti garsai sprogdina visas šokių aikšteles.
Tuffist (Chopstick Dubplate, Cause & Effect Recs, Little Island Recs) [US]
(Jungle / Ragga-Jungle)
DJ Tuffist jau daugiau nei dešimtmetį yra vienas iš legendinės organizacijos KONKRETE JUNGLE nariu bei neatsiejama tokių įrašų kompanijų kaip Chopstick Dubplate, Cause and Effect bei Little Island dalis.
Tuffist – prodiuseris, DJ, muzikos kolekcionierius bei radijo stoties SUB.FM vienas iš rezidentų. Jungle pasaulyje sklinda kalbos, kad šis niujorkietis turi viena didžiausių jungle ir bass muzikos kolekcijų vinile.
Jungle muzika atlikėjas domisi nuo 14-os, o jo old school mixtape jau tapo legendiniu. Be to, jis buvo vienas iš ragga-jungle pionierių JAV, kuris dar 9-jame dešimtmetyje suformavo Survival NYC (New York’s original Ragga Jungle warriors). Pastarieji  net pačiais sunkiausiais džanglistams laikais nenustojo kovoti už teisingą šios muzikinės scenos skambesį.
Tuffist SoundCloude: http://soundcloud.com/tuffist
Red Catz (SoulRed) [BY]
(Drum and bass / Jungle)
DJ, prodiuseris, renginiuų organizatorius, pirmos baltarusiškos drum&bass įrašų kompanijos SOUL RED įkūrėjas ir vadybininkas. Taip pat Red Catz yra vienas iš tarptautinės internetinės radijo stoties jungletrain.net rezidentų.
SairaM (RiggaJungle) [LV]
(Jungle / Ragga-Jungle / Dubstep)
Rygos džiunglių puoselėtojas ir DJ SairaM gali didžiuotis įspūdinga ragga jungle plokštelių kolekcija, išpuoselėtu muzikiniu skoniu bei puikia grojimo technika.
Lietuvos džianglistams jau puikiai pažistamas SairaM šį kartą pasidalins ir dubstep garsais.
Årno (DABA.INFO) [LV]
(Dub / Reggae / Ska / Afrobeat / Jungle / Raggacore)
Jo grojama muzika – nuo vertikaliai ar horizontaliai šokamo chillout’o su dub, dub techno, funk, afrobeat, nu jazz, psychedelic, rock, spoken word, tribal  priemaišomis iki softcore ar militaristinio chaoso šokių aikštelėje, tačiau neapsieinama ir be dark techno, raggacore, power noise.
Årno SoundCloude: http://soundcloud.com/djarno
Ragava (Oger Crew) [LV]
(Jungle / Ragga-Jungle)
Ragava neatsispiria džiunglių traukai nuo 2005 m., kai pradėjo pažintį su šia muzika. Jo įrašų kolekciją puošia Poison Chang, Taktik, Congo Natty, M-Beat ir kt.
Šiandien Ragava yra vienas iš kertinių Oger komandos narių, savo pasirodymų metu šokių aikštelę užtvindantis teisingo bass’o ir amen’u lavina.
Doctah Jahngle aka Cr-edit (junglist.lt, Opus3) [LT]
(Jungle / Ragga-Jungle / Future Jungle)
Džiunglių daktaras vardu Cr-editas arba Doctah Jahngle senovėje vadinęsis CR, Chromas ir DJ Romas, yra junglist.lt komandos narys, vienas pirmųjų jungle grojikų Lietuvoje, radijo laidos “Džiunglių balsas” per “Opus3” kūrėjas ir RAVEZILLA rūsio kuratorius. Pavadinimai keitėsi, bet aistra džiunglėms ne.
Cr-editas MixCloude: http://www.mixcloud.com/JAHNGLE/
ST (Ammo) [LT]
(Drum And Bass)
Žilvinas DJ‘ėjaus karjerą pradėjo 2003m. Ilgainiui tapo „VAULT underground club“ rezidentu.  2005m. DJ ST su kitu kolega įkūrė atskirą promo komandą  „VAULT execution team“. Jos egzistavimo metu jis yra organizavęs Blitzkrieg ( 2006m, 2007m, 2008m, 2009m), Raketos ( 2007m, 2008m,) bei kitus renginius.
2008m internetinio portalo djscene.lt buvo apdovanotas, kaip mėnėsio mikso nugalėtojas. Nuo 2010m. DJ ST kuruoja radijo laidos “Amenų Broliai” sunkiojo drum’n’bass rubriką – “Amenų demonai”.
Norėdamas pratęsti alternatyvios elektroninės muzikos propagavimą visoje Lietuvoje, įdiegti naujas muzikinio švietimo reformas – DJ ST su kitais komandos nariais įkūrė promo komandą, bei to paties pavadinimo internetinį portalą AMMO.LT.
Meinheld (AMMO, Killbot, Section 8) [LT]
(Crossbreed brum&bass)
Meinheld garsus dėlioja jau daugiau nei 5 metus. Jo miksai varijuoja tarp sunkaus drum&bass bei hardcore dažnai persipindami su IDM ar ambient elementais.
Šiuo metu Meinheld ruošia savo naująjį albumą “Moira”, kuriame dar kitoks požiūris į elektroninę muziką. Be minėtų stilių, prodiuseris žada senovinių instrumentų garsus ir pan., kurie, rodos, nedera prie elektronikos, tačiau, pasak kūrėjo, jie ten net labai tinka. Tuo galėsite įsitikinti patys.
Meinheld SoundCloude: http://soundcloud.com/meinheld
Babilan (Full Flavour) [LT]
(Ragga-Jungle)
Džianglistas, kurio pristatinėti, matyt, ir nereikia. Jis grojo bene daugiau vakarėlių negu daugumai teko atšokti.
Recin’ (Anamorphic Vision, Jungletrain.net) [LT]
(Drum And Bass / Drumfunk / Jungle)
Smagiai linksmas žmogus ir šeip neblogas raveris.
Recin’ Mixcloude: http://www.mixcloud.com/recin/
Rhodopsin (Eternia Music) [LT]
(Drum’n’Bass / Halfstep / Dubwise)
Ilgametis drum’n’bass selektorius ir Eternia Music bendraįkūrėjas.
Rhodopsin Reduptor podcast:  http://soundcloud.com/rhodopsin/redubtor
Fantas (AMMO) [LT]
(Tamsus, sunkus Drum and bass)
Fantas augo su elektronine muzika. Į sunkiojo drum&bass vėžes jį įkėlė DJ ST, artimi draugai ir legendinis klubas VAULT. Prieš kelerius metus kartu su ST, dr.X-ray, Mikk, Drumm Fantas įkūrė AMMO komandą (Alternative music movement organization), kurios pagrindinė užduotis vystyti alternatyviosios muzikos judėjimą.
Daugiau čia: http://www.ammo.lt/
Jahstina (junglist.lt) [LT]
(Ragga-Jungle)
Tai viena iš nedaugelio moterų sukančių jungle įrašus!
Su jos pagalba išvydote ne viena džiunglių karalių ir skaitėte ne viena junglist.lt naujieną. Selektorė, kurios debiutas “Baltuose drambliuose” sulaukė daugiausia teigiamų atsiliepimų. Be to, Jahstina plokšteles sukiojo ir pirmajame Ravezilla vakarėlyje, kartu su Raggamuffin Whiteman aka Kambo Don.
HiTech (NRDS) [LT]
(IDM, Oldschool Rave)
HiTech Lietuvoje gerai žinomas kaip industrinės sunkiosios muzikos propaguotojas ir skleidėjas. Po beveik trijų metų klajonių atlikėjas grįžo į Tėvynę ir sutiko prisijungti prie Ravezilla komandos. Šį kartą teks nuvilti tuos kurie įpratę girdėti hardcore muziką nes, HiTech pasirodymas bus kitokiame amplua!
Tai kas vieniems praradimas, Ravezillai didžiausias atradimas. Pagaliau turime DJ, kuris pasidalins Oldschool Rave ir IDM garsais.
Positive Fyah [LT]
(Ragga Jungle)
Džiunglėse gimdytas, neštas ir mieste pamestas dj/prudiuseris, čia jau antrus metus vakarėliuose skleidžiantis džiunglių garsus ir Jamaikos įkvėptą muziką, jo setai pasižymi stipriai laužytais ritmais, giliomis bass linijomis, linksmomis melodijomis ir visiškai wicked & wild vokalais.
Everyman inna dance when di fyah pon di decks! Bring ya dancing shoes and come!
Positive Fyah Mixcloude: http://mixcloud.com/positivefyah
Positive Fyah Soundcloude: http://soundcloud.com/positivefyah
Tafari (Teigiamos vibracijos, Start fm) [LT]
(Reggae, Dub, Dancehall)
Jis skleidžia teigiamas vibracijas ne tik šokiose, bet ir radijo bangomis per “Start FM”.
Squadex (Anamorphic Vision) [LT]
(Oldschool Jungle / Ragga Jungle / Mashup)
Laužytus ritmus groja nuo 2005 metų. Per šį laikotarpį Squadex jau teko groti vienoje scenoje su daugeliu žinomų drum and bass bei jungle atlikėjų, tarp kurių yra Unknown Error, Capital J, D.I.S. Squadex priklauso Anamorphic Vision komandai kuri savo veiklą jau ne vienerius metus ir specializuojasi didžejavimu bei renginių organizavimu.
Ravezilla urve išgirsime energingo Jungle, kuris pulsiuos skirtingais išlaužytais ritmais pradedant nuo senųjų Shy fx ar Ray Keith kūrynių baigiant 16armedjack, Tester, Sumone, 45 Thieves ir t.t.
Squadex Soundcloude: http://soundcloud.com/squadex
GU-100 (Frobite sound) [LT]
(Digital reggae, 8-bit reggae, Dub beats, Rootstep)
GU-100 geriau žinomas kaip vienas iš dueto “Frobite Sound” narių, grojantis reggae dešras iš vinilo. Atlaikykit!
GU-100 SoundCloude: http://soundcloud.com/gu-100
Taikūs Garsai [LT]
(Reggae / Dub)
Taikūs Garsai yra ganėtinai naujas vardas reggae bendruomenėje. Tačiau per tą trumpą laiką jau spėjo pasidalinti savo skleidžiama muzika.
Taikūs Garsai MixCloude: http://www.mixcloud.com/Taikus_garsai/
Ju Ragganaut [LT]
(Reggae / Dub)
Reggae bei dub scenoje jau pažįstama ir savo selekcija Jah bendruomenę džiuginusi ne viename vakarėlyje, Ju Ragganaut skleis malonu traškėsi ir Ravezilla Cave Stage!
Milk (Soulkitchen, Džemas) [LT]
(Beatbox / MC)
Vokaline perkusija užsiima jau penkis metus ir savo karjeros metu jau pasirodė ženkliame skaičiuje renginių gimtajame Panevėžyje bei Vilniuje. Su savo kolega vieną sezoną kūrė radijo laidą pavadinimu Džemas (www.mixcloud.com/dzemas), kurios metu buvo galima išgirsti reggae, junglo ir dub. Milk pasirodys kartu su Jungle selektoriais, papildydamas jų muziką būgnais kuriamais lūpomis.
Suldubuldu (-1) [LT]
(Techstep / Drum And Bass / Liquid Drum And Bass)
Vienas iš tų fanatų kurie atsovauja Šiaulių rave kultūrai. Su jo pagalba šiais metais įvyko festivalis Inferno ir džiunglių šokiai Saulės mieste.
Spray (Sun & Scars) [LT]
(Drum And Bass / Jungle)

Trečius metus gyvuojantis scenoje Spray su malonumu dalinasi su klausytojais savo skoniu ir požiuriu į muziką. Labiausiai mėgstantis tamsiają Drum and bass’o ir Jungle’o pusę pats DJ išsireiškia, kad ši muzika panašį į jį: energinga, judri, greit besikeičianti ir neprognozuojama.
Socle (Sun & Scars) [LT]
(Ragga – Jungle)
Drum and Bass, Jungle muzika susidomėjo 2007 metais. Šios muzikos, įtakojo klausytis – Squadex, o pirmas išgirstas kūrinys buvo High Contrast – If we ever. Socle kartu su no(spin) yra komandos – Sun & Scars įkūrėjai.
Ragged Bob (Jahmyna Sound) [LT]
(Reggae)
Selektorius iš Sostinės skleidžiantis reggae, dub, rub-a-dub, dancehall ritmus.
Rhizome (Frobite Sound) [LT]
(Roots / Ska / Dub / Dancehall)
Maždaug prieš metus kartu su GU-100 įsteigė kolektyvą Frobite Sound. Nuo to laiko sukioja plokšteles, kuriose išspausta nuo senojo Dancehall’o iki šiuolaikinių Roots’ų.
DIV (Sun & Scars) [LT]
(Oldschool Jungle)
DIV – Jungle muzika susidomėjo 2009 metais. Pažintis su Jungle muzika DIV prasidėjo 2009 metais Molėtų aerodrome vykusiame GaDi ’09 festivalyje grojant Cr-Edit. Netrukus ir pats DIV pradėjo dalintis ritmais, o 2012 m. prisijungė prie Sun & Scars komandos.
Daugiau TBA
LOFTAS FEST 12 TERITORIJOS PLANAS:
KITOSE ERDVĖSE JŪS GALĖSITE IŠGIRSTI IR PAMATYTI:
Hercules & Love Affair (USA)
Looptroop Rockers (SE)
Gabin (IT)
Low Roar (IS)
Mr. Woodnote & Lil Rhys feat. Eva Lazarus (UK)
G&G Sindikatas (LT)
Empti (LT)
C.A.R.T. (DK)
Snareophobe (UK)
RSD (UK)
Alina Orlova (LT)
Despotin Fam (LT)
Dirty Goods (UK)
MC Xander (UK)
Kundama (UK)
Lace On Lipstick (UK)
La La & The Boo Ya (UK)
Fernquest (UK)
Dee & Kamy (LT)
Jacky Murda (USA)
Mark Fiction (LT)
Freaks On Floor (LT)
Mark Splinter (LT)
Primetime Massive (DK)
Sedentary Birds (Lt)
Noythe (LT)
Tie Geresni (LT)
Style Mistake (LT)
Intakz (LT)
ir daugelį kitų!
Naujausią informaciją rasite: http://www.loftasfest.lt/
TAIGI, KĄ VEIKSI PER JONINES???!!!!