Nelik abejingas!

Nelaimė neskaičiuoja šalies turtų, neatsižvelgia į technologijų pažangą, nevertina žmonių kiekio, nesigilina į šalies gyventojų šeimas, vertybes, tradicijas, gyvenimo būdą. Išgirdę apie ištikusią nelaimę, mes taip pat neturėtume vertinti šių kriterijų, nes jų nevertino ir gamta. Tokios nelaimės kaip Japonijos atveju lieka tik vienas kriterijus – žmogus. Žmogus be namų, be šeimos, be artimųjų, be atramos. Iškyla klausimas ką žmogus gali duoti žmogui.

Japonija viena iš nedaugelio šalių iš kurios galime imti pavyzdį. Tai šalis perimdama pasaulio naujoves sugebėjusi išsaugoti gilias kultūros tradicijas ir vertybes. Japonija tai šalis, kuri verčia pasaulį pasitempti. Ji nuolat pasiūlo vis naujus sprendimus ir taip skatina pasaulio vystymąsi. Japonijos paskata iki šiol buvo svarbi mums visiems, tik gal ne visi aiškiai tai matėme. Atėjo laikas mums patiems nebe imti, bet kažką duoti šios šalies gyventojams.

Tarp nukentėjusių nuo kovo 11 dieną Japonijos šalį sukrėtusio žemės drebėjimo ir cunamio suskaičiuota daugiau nei 100 000 vaikų. Jie liko be namų, be mokyklų, kai kurie iš jų deja ir be šeimų. Mūsų tikslas pakeisti šių vaikų baisius išgyvenimus dėl patirtų netekčių į akimirkas kupinas šilumos, jaukumo ir naujų įspūdžių. Visi surinkti pinigai bus skirti nupirkti lėktuvo bilietus į Lietuvą nukentėjusiems Japonijos vaikams. Lietuvoje vaikai galės praleisti savo vasarą, atitrūkti nuo žiaurios kasdienybės ir vėl gyventi vaikišką gyvenimą.  Ištikus nelaimei, net mes suaugusieji dažnai norime bent trumpam nuo visko pabėgti kuo toliau, suteikime šią progą Japonijos vaikams.

Visi surinkti pinigai bus naudojami Lietuvoje (t.y. Japonijos vaikų apgyvendinimui, maitinimui, bilietams), taigi padėdami Japonijos vaikams mes nenuskriausime savo šalies, nes pinigai neišeis iš Lietuvos o liks joje.

Prisijunkite prie mūsų

www.japonijai.lt