Menų labaratorijos “Propaganda“ atidarymas


NAUJA VIETA MENININKAMS – MENŲ LABORATORIJA „PROPAGANDA“

Kovo 4 d. bene aukščiausioje Vilniaus vietoje – ant Tauro kalno stūksančiuose rūmuose, duris atvers nauja muzikos ir menų laboratorija-klubas „PROPAGANDA“. Dvi dienas vyksiančioje atidarymo šventėje muzikos gerbėjai galės pasidžiaugti gyvais koncertais bei klubinės muzikos įvairove.

Penktadienio vakare, kovo 4 d., į „Kings of Rave“ vakarėlį kviečiami klubinės muzikos gerbėjai. Dviejose klubo salių scenose nenutrūkstamai skambės muzika.

Ant pakylos pasirodys vienas įdomiausių elektroninės muzikos atlikėjų iš Kauno Golden Parazyth, kuris savo kūrybą trumpai apibūdina kaip „elektroacoustic“. Tai muzika, kuri netelpa į jokius rėmus ir gali varijuoti nuo sentimentalios melancholijos iki elektroninės beprotybės… Taip pat žiemiškos jūros dvelksmą įneš ir atlikėjas iš pajūrio – Driezhas, kurio kūryboje susipina tradicinių instrumentų šiluma ir elektronikos aštrumas… Jo muzika tai tarsi plaukiojimas erdvėje…

Visiškai kitokį funky elektro muzikikini skambesį jums pristatys duetas The Sneekers, kuris visą savo laisvalaikį atiduoda įdomių tembrų ir ritmų paieškoms. Akivaizdu, kad šios paieškos nenueina perniek, o jų kuriamą muziką galima klausyti tiek diskotekose, tiek greitkelyje…

Įspūdinga muzikos šventė laukia svečių ir šeštadienį, kovo 5 d.. Didžiojoje klubo scenoje gyvai koncertuos alternatyvios muzikos grandai. Vieni iš jų jauna, bet jau koncertinės patirties įgavusi bei labai perspektyvi „sielos muzikos“ grupė Karma, kuriai rekomendacijas teikia ir pats roko karaliūnas – Andrius Mamontovas. Kiti – Muzikos labaratorijos „auklėtiniai“ Double Vision. Jų muzikalumas, sodrus vokalas ir puiki sceninė laikysena nepalieka abejingų ir įtraukia kiekvieną klausytoją. Taip pat ant scenos išvysime ir dvi ilgaamžes grupes – jau daugiau nei dešimtmetį egzistuojančią melodic death metal grupė Mandragora bei dvidešimt metų grojančią gotikinio roko grupę Siela. Hip Hopo gerbėjus savo pasirodymu džiugins viena žinomiausių šio žanro grupių G&G SINDIKATAS.

Koncertą vainikuos legendinė roko grupė BIX, kuriai papildomo aprašymo jau seniai nebereikia. Užtenka pasakyti, kad gyveno kartą tokia kiaulė, ant kurios galvos teaugo septyni plaukai… Taip pat mažojoje scenoje jūsų lauks alternatyvūs video klipai bei Dj‘ų pasirodymai.

„Propaganda“ tai įvairių šiuolaikinio meno bei subkultūrų atstovų saviraiškos vieta. Skleisdami bei populiarindami alternatyvios muzikos bei meno idėjas, „Propagandos“ sumanytojai siekia stiprinti Lietuvos visuomenės patriotiškumą bei konkurencingumą. Klube savo nišą atras muzikos, kino, dramos, šokio ir vizualinio meno kūrėjai, čia vyksiantys koncertai ir muzikiniai projektai, repeticijos, pramoginiai renginiai ir kt. turės puikias scenines sąlygas bei techninį išpildymą.

Klube yra dvi didelės erdvės, kurios vienu metu gali būti naudojamos skirtingai. Didžiojoje salėje esanti scena yra viena iš nedaugelio Vilniuje, pritaikytų vidutinio dydžio koncertams bei spektakliams. Kuklesniems renginiams galime pasiūlyti jaukią mažąją salę. „Propagandoje“ vienu metu gali linksmintis apie 1000 žmonių.

Klube „Propaganda“ visada galėsite įgyvendinti drąsius sumanymus.

Kviečiame atvykti Kovo 4 – 5 d. , renginio kainos į kiekvieną dieną 15 Lt, pradžia: kovo 4 d. – 20 val., kovo 5 d. – 19 val.
Bilietus platina www.bilietai.lt arba galėsite įsigyti renginio metu

„PROPAGANDA“ ATIDARYMAS KOVO 4 – 5 d.

KOVO 4 d. (penktadienis)
Renginys „Kings of Rave“
Durys: 20.00
Renginio pradžia: 21.00
Kaina: 15 Lt

1 Scena (Didžioji salė)

The Deflux (Live) www.myspace.com/thedeflux
Driezhas (Live) www.myspace.com/driezhas
Golden Parazyth (Live) www.myspace.com/gparazyth
The Sneekers www.myspace.com/thesneekers
Aout6 www.myspace.com/aout6
+ TBA

2 Scena (Mažoji salė)

Jazzy (Amenų Broliai) www.facebook.com/pages/JaZzy-Amen-Brothers/101933802191/
Cr-Edit (Amenų Broliai) www.facebook.com/pages/Cr-edit/255773152624
Babilan (Full Flavour) www.fullflavour.lt
Brazdžionis (Full Flavour) http://www.fullflavour.lt/
Red1 (Full Flavour) www.fullflavour.lt

Rupas (Coherence Promo) www.myspace.com/coherencepromo

KOVO 5 d. (šeštadienis)
Durys: 19.00
Renginio pradžia: 20.00
Kaina: 15 Lt

1 Scena (Didžioji salė)

Double Vision – www.myspace.com/doublevision1
Mandragora – www.mandragora.lt
Karma – www.facebook.com/pages/Karma/193684298254
Siela – www.facebook.com/sielaband
G&G SINDIKATAS – www.myspace.com/sindikatas
BIX – www.zona.lt/bix

2 Scena (Mažoji salė)

Alternatyvūs video klipai ekrane
Alternatyvios muzikos DJs komanda